Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 "2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 117 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 25942 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "4 393 146" сандары "4 775 342,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "4 393 146" сандары "5 068 683,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-27 133" сандары" "-320 474,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "27 133" сандары "320 474,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздарды өтеу – "46 379" сандары "46 379,1" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 293 341,2".
9 тармақ келесі тармақшалармен толықтырылсын:
"10) шақырту пунктіне автокөлік сатып алуға;
11) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
12) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
13) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
14) елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға.".
10 тармақ келесі тармақшалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 80 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 31 марта 2022 года № 117
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 80 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25942) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "4 393 146" заменить цифрами "4 775 342,2";
в подпункте 2):
затраты – цифры "4 393 146" заменить цифрами "5 068 683,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-27 133" заменить цифрами "- 320 474,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "27 133" заменить цифрами "320 474,1", в том числе:
погашение займов – цифры "46 379" заменить цифрами "46 379,1";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 293 341,2.".
пункт 9 дополнить следующими подпунктами:
"10) на приобретение автотранспорта для призывного пункта;
11) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
12) на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
13) на развитие транспортной инфраструктуры;
14) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.".
пункт 10 дополнить следующими подпунктами:

"4) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге;
5) мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
6) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Аманжолов

"4) на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
5) на капитальные расходы государственного органа;
6) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С. Аманжолов