Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 "2022-2024 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 196 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "54544,8" сандары "55878,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "51766,8" сандары "53100,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "55184,7" сандары "56518,6" сандарымен ауыстырылсын.
5-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге;
мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 91 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 ноября 2022 года № 196
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 91 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "54544,8" заменить цифрами "55878,7",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "51766,8" заменить цифрами "53100,7";
в подпункте 2):
затраты цифры "55184,7" заменить цифрами "56518,6".
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год из поступление целевых текущих трансфертов районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
капитальные расходы государственного органа;
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов осуществляется на основании решения аппарата акима сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 196 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 21 ноября 2022 года № 196
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 91
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы