Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 92 "2022-2024 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 197 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 92 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "65 870,6" сандары "68 042,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 92 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 ноября 2022 года № 197
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 92 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "65 870,6" заменить цифрами "68 042,3",
в том числе:

трансферттер түсімдері - "63 580,6" сандары "65 752,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "65 970,4" сандары "68 142,1" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 197 шешіміне қосымша

поступления трансфертов - цифры "63 580,6" заменить цифрами "65 752,3";
в подпункте 2):
затраты цифры "65 970,4" заменить цифрами "68 142,1".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 21 ноября 2022 года № 197