Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 "2022-2024 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 199 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "46259" сандары "47769" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "45029" сандары "46539" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "46677,3" сандары "48187,3" сандарымен ауыстырылсын;
5-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге;
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 94 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 ноября 2022 года № 199
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 94 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "46259" заменить цифрами "47769";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "45029" заменить цифрами "46539";
в подпункте 2):
затраты - цифры "46677,3" заменить цифрами "48187,3";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
капитальные расходы государственного органа;
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 199 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Велихов ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 21 ноября 2022 года № 199
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 94
Бюджет Велиховского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы