Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 "2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 206 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 162476 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 775 064,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 823 796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –11 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 400 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 934 535,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 068 405,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 513 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 379 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -317 854,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 317 854,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 70 892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 46 379,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 80 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2022 года № 206. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 80 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 162476) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 775 064,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 823 796 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 333 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 934 535,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 068 405,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 513 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 379 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -317 854,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 317 854,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 70 892 тысяч тенге;
погашение займов – 46 379,1 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 293 341,2.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 206 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 293 341,2.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 206
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 80
Бюджет Каргалинского района на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
530312,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
24812,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24812,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24812,0
2
Әлеуметтiк көмек
422856,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
422856,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
264440,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13762,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48406,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
54822,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41422,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
82644,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82644,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35520,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
309,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
24749,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22066,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
446651,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
102643,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
839,2
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
839,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
101804,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
530312,1
1
Социальное обеспечение
24812,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24812,0
005
Государственная адресная социальная помощь
24812,0
2
Социальная помощь
422856,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
422856,0
002
Программа занятости
264440,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13762,0
006
Оказание жилищной помощи
3,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48406,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54822,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41422,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
82644,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82644,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35520,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
309,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
24749,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22066,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
446651,7
1
Жилищное хозяйство
102643,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
839,2
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
839,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
101804,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда