Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" № 112 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 152 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 112 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 26079 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 548 563,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 771 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 376 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 763 717 мың теңге;
2) шығындар – 7 762 458,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - - 6 759 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27 567 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 326 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 6 759 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 6 759 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 27 567 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 326 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 213 895,1 мың теңге.

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 112 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 25 марта 2022 года № 152. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 112 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26079) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 548 563,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 771 105 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 13 376 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 6 763 717 тысяч тенге;
2) затраты - 7 762 458,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 6 759 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 27 567 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 34 326 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 6 759 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 6 759 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 27 567 тысяч тенге;
погашение займов - 34 326 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 895,1 тысяч тенге.

42364
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17142
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
48114
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42759
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
85313
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85313
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26662
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
800
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3500
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
46051
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
823967,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
392379,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
392379,8
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
337803
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
54576,8
2
Коммуналдық шаруашылық
422457
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
422457
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
15000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
11800
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
395657
3
Елді-мекендерді көркейту
9131
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9131
025
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
9131
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
540087
1
Мәдениет саласындағы қызмет
326510
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
325610
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
325610

42364
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17142
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
48114
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42759
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
85313
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85313
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26662
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
800
021
Капитальные расходы государственного органа
8300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3500
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
46051
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
823967,8
1
Жилищное хозяйство
392379,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
392379,8
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
337803
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
54576,8
2
Коммунальное хозяйство
422457
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
422457
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
15000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
11800
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
395657
3
Благоустройство населенных пунктов
9131
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9131
025
Освещение улиц в населенных пунктах
9131
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
540087
1
Деятельность в области культуры
326510
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
325610
003
Поддержка культурно-досуговой работы
325610