Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 125 "2022-2024 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 217 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 125 шешіміне мынадай өзгерістеренгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 24 719,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 898 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 23 821,1 мың теңге;
2) шығындар - 24 838,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 125 "Об утверждении бюджета Бестауского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 сентября 2022 года № 217. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бестауского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 125 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бестауского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы -24 719,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -898 тысяч тенге;
неналоговые поступления -0тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0тенге;
поступления трансфертов -23 821,1 тысяч тенге;
2) затраты -24 838,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119,3 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 құркүйектегі
№ 217 шешіміне қосымша

5) дефицит (профицит) бюджета -- 0тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге: поступление займов - 0тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 12 сентября 2022 года № 217