Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоксандағы № 130 "2022-2024 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 222 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 130 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған И.Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджеті атқарылуға,оның ішінде 2022 жылға 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде қабылдансын:
1) кірістер –50 246,1 мың теңге:
салықтық түсімдер –5 011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері –45 235,1 мың теңге;
2) шығындар –50 921,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 130 "Об утверждении бюджета сельского округа им. И. Билтабанова на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 сентября 2022 года № 222. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 122 "Об утверждении бюджета сельского округа им. И. Билтабанова на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа им. И. Билтабанова на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 246,1тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 011,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 45 235,1 тысяч тенге;
2) затраты – 50 921,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 675,6 мың теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 222 шешіміне қосымша

5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 675,6 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 12 сентября 2022 года № 222