Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" № 112 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 235 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 112 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 26079 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 969 991,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 879 928 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 580 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 30 177 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 044 306,3 мың теңге;
2) шығындар – 8 183 886,4 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 6 266 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40 593 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 327 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 220 161,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 220 161,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 40 593 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 327 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 213 895,1 мың теңге.

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 112 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2022 года № 235. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 112 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26079) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 969 991,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 879 928 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 580 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 177 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 044 306,3 тысяч тенге;
2) затраты – 8 183 886,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 266 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 40 593 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 34 327 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 220 161,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 220 161,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 40 593 тысяч тенге;
погашение займов - 34 327 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 895,1 тысяч тенге.

512315,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
338692,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16828,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53195,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14422
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
41917,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47259
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
79581,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79581,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29736
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
294,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3500
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
46051
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
733396,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
344922,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
344922,3
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
301799
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
3571,5
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
39551,8
2
Коммуналдық шаруашылық
375523,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
375523,4
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
38630,5
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
14709,9
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
322183
3
Елді-мекендерді көркейту
12951
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

512315,4
002
Программа занятости
338692,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16828,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53195,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14422
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
41917,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47259
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
79581,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79581,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29736
021
Капитальные расходы государственного органа
294,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
3500
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
46051
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
733396,7
1
Жилищное хозяйство
344922,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
344922,3
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
301799
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3571,5
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
39551,8
2
Коммунальное хозяйство
375523,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
375523,4
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
38630,5
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
14709,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
322183
3
Благоустройство населенных пунктов
12951
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)