Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 125 "2022-2024 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 238 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 125 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 26178,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2256,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 23 922,5 мың теңге;
2) шығындар - 26298,2 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 125 "Об утверждении бюджета Бестауского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2022 года № 238. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бестауского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 125 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бестауского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы -26178,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -2256,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления -0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов -23922,5 тысяч тенге;
2) затраты -26298,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;