Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 133 "2022-2024 жылдарға арналған Бұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 249 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 133 "2022-2024 жылдарға арналған Бұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2022-2024 жылдарға арналған Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 49393,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1760 теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 47633,8 мың теңге;
2) шығындар - 49874,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 133 "Об утверждении бюджета Булакского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 9 декабря 2022 года № 249. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 129 "Об утверждении бюджета Булакского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Булакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49393,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1760 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -47633,8 тысяч тенге;
2) затраты - 49874,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге;
в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;