Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 139 шешімі
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 57 820,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 498 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 322,5 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 60 115 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 23 405,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 33 897,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 713 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 184,9 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 34 284,3 мың теңге;";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 8 854,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 222 776 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 218 139 мың теңге;";
13 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 241 272 мың теңге;";
14 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2022 жылға арналған Жайсан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 157 182 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 71 596,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 681 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 915,2 мың теңге;";
27 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 71 847 мың теңге;";
30 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2022 жылға арналған Құрмансай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 45 165,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
31 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 33 578,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 288 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 290,9 мың теңге;";
31 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 12 января 2022 года № 94 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2022 года № 139
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы" от 12 января 2022 года № 94 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 57 820,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 498 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 322,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 60 115 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 23 405,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 33 897,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 713 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 184,9 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 34 284,3 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 8 854,9 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 13 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 222 776 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 637 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 218 139 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 241 272 тысяч тенге;";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 157 182 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 27 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 71 596,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 681 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 915,2 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 27 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 71 847 тысяч тенге;";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Учесть в бюджете Курмансайского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 45 165,2 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 31 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 33 578,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 290,9 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 31 изложить в новой редакции:

"2) шығындар – 34 998 мың теңге;";
34 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"34. 2022 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 3 299,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
35 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 631 745,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 33 842,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 360,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 585 541,8 мың теңге;";
35 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 659 992 мың теңге;";
38 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"38. 2022 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 372 096,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
39 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 154 637 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 151 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 678,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 150 807,7 мың теңге;";
39 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 154 805,1 мың теңге;";
43 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"43. 2022 жылға арналған Родников ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 8 722,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
44 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 179 799 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 330 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;

"2) затраты – 34 998 тысяч тенге;";
пункт 34 изложить в новой редакции:
"34. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 3 299,9 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 35 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 631 745,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 33 842,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 360,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 585 541,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 35 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 659 992 тысяч тенге;";
пункт 38 изложить в новой редакции:
"38. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 372 096,8 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 39 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 154 637 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 151 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 678,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 150 807,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 39 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 154 805,1 тысяч тенге;";
пункт 43 изложить в новой редакции:
"43. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 8 722,7 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 44 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 179 799 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 330 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 174 469 мың теңге;";
44 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 191 260,4 мың теңге;";
47 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"47. 2022 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 133 563 мың теңге сомасында ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступления трансфертов – 174 469 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 44 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 191 260,4 тысяч тенге;";
пункт 47 изложить в новой редакции:
"47. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 133 563 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 19, 22, 25, 28, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.