Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 137 "2022-2024 жылдарға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 170 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 137 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 912 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 175 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 40 727 мың теңге;
2) шығындар – 42 698 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -786 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 786 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 786 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
8 сәуірдегі № 170 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 137
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округі бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 137 "Об утверждении бюджета сельского округа имени К. Жубанова на 2022-2024 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 170. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа имени К. Жубанова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 137 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени К. Жубанова на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 912 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 010 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 175 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 727 тысяч тенге;
2) затраты – 42 698 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -786 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) –786 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 786 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 8 апреля 2022 года
№ 170
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 30 декабря 2021
года № 137
Бюджет сельского округа имени К. Жубанова на 2022 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование