Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 128 "2022-2024 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетінбекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 240 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 128 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 330 409 мың теңге:
салықтық түсімдер – 148 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 165 309 мың теңге;
2) шығындар – 342 950,9 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 541,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 541,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Мугалжарскогорайонного маслихата от 30 декабря 2021 года № 128 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на2022-2024 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 9 сентября 2022 года № 240. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 128 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кандыагаш на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 330 409 тысяч тенге:
налоговые поступления – 148 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165 309 тысяч тенге;
2) затраты – 342 950,9 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -12 541,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 12 541,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 541,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 240 шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 128 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті
санаты
сомасы
(мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

используемые остатки бюджетных средств – 12 541,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению Мугалжарского районного маслихата от 9 сентября 2022 года № 240
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №128
Бюджет города Кандыагаш на 2022 год
категория
сумма
(тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование