Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 132 "2022–2024 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 162 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25998 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Темір аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 425 221 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 064 672 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 008 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 335 541 мың теңге;
2) шығындар – 9 067 540,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 69 232 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 128 646 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 59 414 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -711 551,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 711 551,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 128 646 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 59 414 мың теңге;

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 132 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 18 марта 2022 года № 162. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2022–2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25998) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Темирский районный бюджет на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 425 221 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 064 672 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 008 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 335 541 тысяч тенге;
2) затраты – 9 067 540,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 69 232 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 128 646 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 59 414 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -711 551,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 711 551,3 тысяч тенге:
поступление займов – 128 646 тысяч тенге;
погашение займов – 59 414 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 642 319,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы
№ 162 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 132 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 642 319,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 18 марта 2022 года № 162
Приложение 1 к решению Темирского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 132
Темирский районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы