Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 157 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 185 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 157 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1– тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 404 808 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 856 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 379 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 344 573 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 217 376 мың теңге;
2) шығындар – 407 267,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 459,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 459,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 459,8 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5–1–тармақпен толықтырылсын:
"5–1. 2022 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 122 630 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Шұбарқұдық ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений и дополнения в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 157 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 5 апреля 2022 года № 185. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2022–2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 157 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шубаркудыкского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 404 808 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38 856 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 379 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 344 573 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 217 376 тысяч тенге;
2) затраты – 407 267,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 459,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 459,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 459,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5–1 следующего содержания:
"5–1. Учесть в бюджете Шубаркудыкского сельского округа на 2022 год
поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 122 630 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Шубаркудыкского сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 185 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 157 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 5 апреля 2022 года № 185
Приложение 1 к решению Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 157
Бюджет Шубаркудыкского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы