Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 150 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 234 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 150 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 366 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 51 366 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 35 373 мың теңге;
2) шығындар – 57 344,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 978,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 978,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 978,2 мың теңге.";
5–1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5–1. 2022 жылға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 15 336 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Жақсымай ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 150 "Об утверждении бюджета Жаксымайского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2022 года № 234. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 150 "Об утверждении бюджета Жаксымайского сельского округа на 2022–2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаксымайского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 366 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 366 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 35 373 тысяч тенге;
2) затраты – 57 344,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 978,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 978,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 978,2 тысяч тенге.";
пункт 5–1 изложить в новой редакции:
"5–1. Учесть в бюджете Жаксымайского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 15 336 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих транфертов определяется на основании решения акима Жаксымайского сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 234 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 150 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 16 сентября 2022 года № 234
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 150
Бюджет Жаксымайского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы