Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 154 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 238 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 154 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 162 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 65 608 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 35 329 мың теңге;
2) шығындар – 88 837,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 675,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 675,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 675,3 мың теңге.";
5–1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5–1. 2022 жылға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 28 876 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Саркөл ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 154 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2022 года № 238. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 154 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2022–2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саркульского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 162 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 554 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 608 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 35 329 тысяч тенге;
2) затраты – 88 837,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 675,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 675,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 675,3 тысяч тенге.";
пункт 5–1 изложить в новой редакции:
"5–1.Учесть в бюджете Саркульского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 28 876 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Саркульского сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 238 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 154 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Саркөл ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 16 сентября 2022 года № 238
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 154
Бюджет Саркульского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы