Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 240 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 156 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Темір қаласы бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 181 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 470 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 45 111 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 41 380 мың теңге;
2) шығындар – 53 343,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 162,6 мың теңге.";
5–1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5–1. 2022 жылға арналған Темір қаласы бюджетінде аудандық бюджеттен 2 214 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Темір қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 156 "Об утверждении бюджета города Темира на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2022 года № 240. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 156 "Об утверждении бюджета города Темира на 2022–2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Темира на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 181 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 470 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 111 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 41 380 тысяч тенге;
2) затраты – 53 343,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 162,6 тысяч тенге.";
пункт 5–1 изложить в новой редакции:
"5–1.Учесть в бюджете города Темира на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета на сумму 2 214 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима города Темира.".