Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 132 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 265 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25998 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Темір аудандық бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 441 544,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 726 383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 241 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 682 920,2 мың теңге;
2) шығындар – 9 083 863,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68 461,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 127 877,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 59 416 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -710 780,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 710 780,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 127 877,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 132 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2022 года № 265. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2022–2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25998) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Темирский районный бюджет на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 441 544,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 726 383 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 241 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 682 920,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9 083 863,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68 461,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 127 877,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 59 416 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -710 780,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 710 780,8 тысяч тенге:
поступление займов – 127 877,5 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 59 416 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 642 319,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 265 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 132 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

погашение займов – 59 416 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 642 319,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 12 декабря 2022 года № 265
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 132
Темирский районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
825
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
106509
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23373
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
92643
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56709
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59447
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59447
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39567
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1775
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
278
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17827
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1399393,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
140143,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2500
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
137643,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
119554,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
18089
2
Коммуналдық шаруашылық
1259250,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1257580,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
121686,3
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5098
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
136992
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
252214
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
741590
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1670
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1670
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

006
Оказание жилищной помощи
825
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
106509
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23373
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
92643
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56709
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59447
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39567
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1775
021
Капитальные расходы государственного органа
278
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17827
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1399393,6
1
Жилищное хозяйство
140143,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
137643,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
119554,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18089
2
Коммунальное хозяйство
1259250,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1257580,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
121686,3
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5098
028
Развитие коммунального хозяйства
136992
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
252214
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
741590
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1670
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1670
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство