Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 110 "2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 135 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 110 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 344 507,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 635 мың теңге;
трансферттер түсімі – 333 339,7 мың теңге;
2) шығындар – 348 616,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 108,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 108,8 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 108,8 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 39 303,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 328,8 мың теңге;
2) шығындар – 39 742,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -438,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 438,4 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 438,4 мың теңге.".
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 43 274,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 203 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 273 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 798,4 мың теңге;
2) шығындар – 43 970,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 110 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2022-2024 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 31 марта 2022 года № 135. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 110 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 344 507,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 533 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 635 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 333 339,7 тысяч тенге;
2) затраты – 348 616,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 108,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 108,8 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 4 108,8 тысяч тенге.".
Пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 308,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 975 тысяч тенге;
неналоговое поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 328,8 тысяч тенге;
2) затраты – 39 742,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -438,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 438,4 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 438,4 тысяч тенге.".
Пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 274,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 203 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 273 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 798,4 тысяч тенге;
2) затраты – 43 970,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -696,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 696,4 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 696,4 мың теңге.".
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022-2024 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 156 787,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 795 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153 462,1 мың теңге;
2) шығындар – 156 907,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120 мың теңге.".
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2022-2024 жылдарға арналған Сарбие ауылдық округ бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 681 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 345 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 422 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 914 мың теңге;
2) шығындар – 46 532,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 851,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 851,8 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 851,8 мың теңге.".
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2022-2024 жылдарға арналған Кайынды ауылдық округ бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 245,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 038,5 мың теңге;
2) шығындар – 44 534,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -289,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 289,1 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 289,1 мың теңге.".
24-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -696,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 696,4 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 696,4 тысяч тенге.".
Пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Коптогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 156 787,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 530 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 795 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 462,1 тысяч тенге;
2) затраты – 156 907,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 120 тысяч тенге.".
Пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Сарбийского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 681 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 345 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 422 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 914 тысяч тенге;
2) затраты – 46 532,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 851,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 851,8 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 851,8 тысяч тенге.".
Пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 245,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 192 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 038,5 тысяч тенге;
2) затраты – 44 534,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -289,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 289,1 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 289,1 тысяч тенге.".
Пункт 24 изложить в новой редакции:

"24. 2022-2024 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 48 666,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 680 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 623,3 мың теңге;
2) шығындар – 50 349,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

"24. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 666,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 363 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 680 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 623,3 тысяч тенге;
2) затраты – 50 349,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 683,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 683,2 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 683,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы:
С. Ғ. Займолдин
Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 шешіміне 1 қосымша

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 683,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 683,2 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 683,2 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уилского
районного маслихата:
С. Г. Займолдин
Приложение 1 к решению Уилского районного маслихата от 31 марта 2022 года № 135