Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 110 "2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 маусымдағы № 158 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 110 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 360 776,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 635 мың теңге;
трансферттер түсімі – 349 608,7 мың теңге;
2) шығындар – 364 885,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 108,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 108,8 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 108,8 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 1 510 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 2 656 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 253 137 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 110 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2022-2024 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 14 июня 2022 года № 158. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 110 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 360 776,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 533 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 635 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 349 608,7 тысяч тенге;
2) затраты – 364 885,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 108,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 108,8 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 4 108,8 тысяч тенге.".
Пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 1 510 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 2 656 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) 253 137 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.".
Пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 39 803,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 828,8 мың теңге;
2) шығындар – 40 242,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -438,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 438,4 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 438,4 мың теңге.".
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған Шығынақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 516 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2022 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 515 мың теңге.".
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 274,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 203 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 273 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 798,4 мың теңге;
2) шығындар – 44 970,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -696,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 696,4 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 696,4 мың теңге.".
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 616 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 11-1 тармағымен толықтырылсын:

1) доходы – 39 803,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 975 тысяч тенге;
неналоговое поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 828,8 тысяч тенге;
2) затраты – 40 242,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -438,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 438,4 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 438,4 тысяч тенге.".
Пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 516 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 515 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 274,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 203 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 273 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 798,4 тысяч тенге;
2) затраты – 44 970,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -696,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 696,4 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 696,4 тысяч тенге.".
Пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 616 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:

"11-1. 2022 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 617 мың теңге.".
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022-2024 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 211 392,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 795 мың теңге;
трансферттер түсімі – 208 067,1 мың теңге;
2) шығындар – 211 512,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120 мың теңге.".
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 90 098 мың теңге;
2) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 513 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 15 774 мың теңге.".
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2022 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 513 мың теңге.".
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2022-2024 жылдарға арналған Сарбие ауылдық округ бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

"11-1. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 617 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Коптогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 392,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 530 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 795 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 208 067,1 тысяч тенге;
2) затраты – 211 512,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 120 тысяч тенге.".
Пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 90 098 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
2) 513 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) 15 774 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".".
Пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 513 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Сарбийского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 44 981 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 345 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 422 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 214 мың теңге;
2) шығындар – 46 832,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 851,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 851,8 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 851,8 мың теңге.".
19-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 2022 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 676 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 19-1 тармағымен толықтырылсын:
"19-1. 2022 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 677 мың теңге.".
22-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 658 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 22-1 тармағымен толықтырылсын:
"22-1. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 657 мың теңге.".
23-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"23. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 7 560 мың теңге.".
24-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2022-2024 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 44 981 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 345 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 422 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 214 тысяч тенге;
2) затраты – 46 832,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 851,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 851,8 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 851,8 тысяч тенге.".
Пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 676 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 677 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) 658 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
"22-1. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 657 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
Пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1) 7 560 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.".
Пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

"26-1. 2022 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 569 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"26-1. Учесть в бюджете Саралжинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) 569 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.