Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 ақпандағы "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" № 31 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 213 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 ақпандағы "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" № 31 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Tabys Operating" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Тамдыкөл" кең орынынан пайдалы қазбаларды барлау үшін Көптоғай ауылдық округі және Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі аумағындағы жалпы көлемі 25 335 га жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2023 жылдың 07 қыркүйекке дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін";

О внесении изменений в постановления акимата Уилского района от 25 февраля 2022 года № 31 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 2 декабря 2022 года № 213
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акиматаУилского района от 25 февраля 2022 года № 31 "Об установлении публичного сервитута" следующее изменение:
1) пункт 1 постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Tabys Operaiting" публичный сервитут на срок до 07 сентября 2023 года без изъятия у землепользователей земельных участков общей площадью 25 335 га на территории Коптогайского сельского округа и сельского окурга имени Ш.Берсиева для разведки полезных ископаемыхна месторождений "Тамдыколь", согласно приложению к настоящему постановлению";

2. "Ойыл аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Отдел по земельным отношениям Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев
Жобаны ұсынушы:
Аудандық жер қатынастары
бөлімінің басшысы:
М.Туремуратов
Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 213 қаулысына қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі
Бұрыштық нұкте №
Жер учаскелері берілетін жердегі жер пайдаланушылардың атаулары мен жер санаттары
Қауымдық сервитут белгілеу көлемі, га
1
Көптоғай ауылдық округі, Қарасу ауылының елді мекен жерлері

4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского района А. Казыбаев
Приложение к постановлению акимата Уилского района от 2 декабря 2022 года № 213
Перечень земельных участков устанавливаемых публичный сервитут
№ угловых точек
Наименование и категория земель землепользователей по месту предоставления земельных участков
Объем установления публичного сервитута, га
1
Земли населенных пунктов села Карасу Коптогайского сельского округа

6543
2
Көптоғай ауылдық округі, "Досым" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
182
3
Көптоғай ауылдық округі, "Амир" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
680
4
Көптоғай ауылдық округі, "Сағым" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
50
5
Көптоғай ауылдық округі, "Азиз" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
50
6
Көптоғай ауылдық округі, "Жұмырбай-Базарбай" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
477
7
Көптоғай ауылдық округі, "Көптоғай" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
380
8
Көптоғай ауылдық округі, "Көптоғай" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
595
9
Көптоғай ауылдық округі, "Мирас-Көкжар" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
5 555
10
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Қазбек" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
200
11
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Елім-Ай" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
115
12
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Елім-Ай" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
125
13
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Әсел" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
545
14
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Сәт" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
105
15
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Сәт" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
531
16
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Әділет" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
830
17
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Амантай" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
555
18
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Агро-Эра" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
2002
19
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі (елді мекен жері)
5635
20
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі, "Мирас-Көкжар" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ауыл шаруашылығы мақсатындағы жері
180
БАРЛЫҒЫ:
25 335

6543
2
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Досым"
182
3
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Амир"
680
4
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Сағым"
50
5
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Азиз"
50
6
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Жұмырбай-Базарбай"
477
7
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Көптоғай"
380
8
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Көптоғай"
595
9
Коптогайский сельский округ, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Мирас-Көкжар"
5 555
10
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Қазбек"
200
11
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Елім-Ай"
115
12
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Елім-Ай"
125
13
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Әсел"
545
14
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Сәт"
105
15
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Сәт"
531
16
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Әділет"
830
17
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Амантай"
555
18
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Агро-Эра"
2002
19
Земли населенных пункта сельского сельского округа имени Ш.Берсиева
5635
20
Сельский округ имени Ш.Берсиева, земли сельскохозяйственного назначения товарищества с ограниченной ответственностью"Мирас-Көкжар"
180
ИТОГО:
25 335