Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 146 "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 186 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26088 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 038 474,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 561 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 747 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 170 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 453 474,2 мың теңге;
2) шығындар – 11 110 044,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 694 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 065 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 160 264,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 146 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2022 года № 186. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 146 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26088) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 038 474,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 561 083 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 170 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 453 474,2 тысяч тенге;
2) затраты – 11 110 044,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 694 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 379 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 15 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 160 264,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 160 264,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 102 141 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 065,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 073 189,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 наурыздағы
№ 186 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1 160 264,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 102 141 тысяч тенге;
погашение займов – 15 065,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 073 189,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Мулдашев Д. Х.
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 30 марта 2022 года № 186