Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 163 "2022-2024 жылдарға арналған Аққұдық ауылының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 202 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Аққұдық ауылының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 163 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 ,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 45 303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 695 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 608 мың теңге;
2) шығындар – 45 303 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 163 "Об утверждении бюджета села Аккудык на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 7 апреля 2022 года № 202. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета села Аккудык на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 163 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 303 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 695 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 608 тысяч тенге;
2) затраты – 45 303 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромауского
районного маслихата
Д. Х. Мулдашев