Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 168 "2022-2024 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 233 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 168 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер 66 411 мың теңге;
салықтық түсiмдер 3 790 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 300 мың теңге;
трансферттер түсiмi 62 321 мың теңге;
2) шығындар 67 411 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) -1 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
(профицитті пайдалану) қаржыландыру 1 000 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 1 000 мың теңге.".
3-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнении в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 168 "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 июня 2022 года № 233. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №168 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Копинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 66 411 тысяч тенге;
налоговые поступления 3 790 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов 62 321 тысяч тенге;
2) затраты 67 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -1 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 000 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 000 тысяч тенге.".
пункт 3 дополнить частью второй следующего содержания:

"2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 37 389 теңге болып белгiленсiн.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Х. Мулдашев

"Установить с 1 апреля 2022 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Мулдашев Д.Х.