Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 170 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 235 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 170 шешіміне келесідей өзгерістер өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер 45 506 мың теңге;
салықтық түсiмдер 3 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмi 41 906 мың теңге;
2) шығындар 46 506 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) -1 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру 1 000 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының
пайдаланылатын қалдықтары 1 000 мың теңге.".
3-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнении в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 170 "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 июня 2022 года № 235. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 170 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 45 506 тысяч тенге;
налоговые поступления 3 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 41 906 тысяч тенге;
2) затраты 46 506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -1 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 000 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 000 тысяч тенге.".
пункт 3 дополнить частью второй следующего содержания:

"2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 37 389 теңге болып белгiленсiн.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Х. Мулдашев
Хромтау ауданы мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы
№ 235 шешіміне қосымша

"Установить с 1 апреля 2022 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Мулдашев Д.Х.
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 15 июня 2022 года № 235