Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 146 "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 тамыздағы № 246 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26088 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 040 714,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 709 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 747 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 170 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 307 714,2 мың теңге;
2) шығындар – 12 112 284,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 694 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 103 759 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 065 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 160 264,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 146 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 26 августа 2022 года № 246. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 146 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26088) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 985 383,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 659 083 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 170 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 302 383,2 тысяч тенге;
2) затраты – 12 062 284,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 694 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 103 759 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 160 264,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 160 264,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 102 141 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 065,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 073 189,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 26 тамыздағы
№ 246 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 160 264,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 102 141 тысяч тенге;
погашение займов – 15 065,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 073 189,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Мулдашев Д.
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 26 август 2022 года № 246

48 066
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48 066
2
Әлеуметтiк көмек
732 866
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
732 866
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
416 049
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 697
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
656
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
108 543
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
148 664
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45 257
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99 411
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 411
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 332
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарға құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39 653
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19 426
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 304 272,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
289 301,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5 000
031
Кондоминимум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
500
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
283 801,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
209 423,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
74 378
2
Коммуналдық шаруашылық
1 013 221
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
864 217
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
35 500
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

48 066
005
Государственная адресная социальная помощь
48 066
2
Социальная помощь
732 866
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
732 866
002
Программа занятости
416 049
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 697
006
Оказание жилищной помощи
656
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
108 543
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
148 664
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45 257
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
99 411
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99 411
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38 332
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39 653
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19 426
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 304 272,4
1
Жилищное хозяйство
289 301,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5 000
031
Подготовка технических паспортов на объекты кондоминиума
500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
283 801,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
209 423,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
74 378
2
Коммунальное хозяйство
1 013 221
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
864 217
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
35 500
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)