Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсанындағы № 160 "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 279 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсанындағы № 160 "2022-2024 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 631 766 мың теңге;
салықтық түсімдер – 144 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 1 473 836 мың теңге;
2) шығындар – 1 661 447 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 160 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2022-2024 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 17 ноября 2022 года № 279. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 160 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Хромтау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 631 766 тысяч тенге;
налоговые поступления – 144 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала –13 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 473 836 тысяч тенге;
2) затраты - 1 661 447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 681 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 681 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Х. Мулдашев
Хромтау ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы
№ 279 шешіміне қосымша

5) дефицит (профицит) бюджета – -29 681 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
29 681 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Мулдашев Д. Х.
Приложение к решению Хромтауского районного Маслихата от 17 ноября 2022 года № 279