Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 160 "2022-2024 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 194 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 160 "2022-2024 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33001,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2438,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 143,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30420,0 мың теңге;
2) шығындар – 34917,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1916,5 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1916,5 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 160 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 7 апреля 2022 года № 194. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 160 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жанаконысского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 33001,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2438,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 143,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30420,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34917,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1916,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1916,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1916,5 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 194 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 160 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 1916,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарскго районного маслихата от 7 апреля 2022 года № 194
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 160
Бюджет Жанаконысского сельского округа на 2022 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы