Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 "2022-2024 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 199 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 "2022-2024 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42696,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1630,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 7,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41059,7 мың теңге;
2) шығындар – 42881,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 184,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 184,9 мың теңге.
5 тармақта:
"770,0" сандары "870,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Ауылдық округтің 2022 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 165 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 7 апреля 2022 года № 199
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 165 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42696,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1630,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41059,7 тысяч тенге;
2) затраты – 42881,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -184,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 184,9 тысяч тенге."
в пункте 5:
цифры "770,0" заменить цифрами "870,0";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год из районного бюджета следующие целевые текущие трансферты:

ағымдағы шығындарға - 624,1 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 5373,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 199 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 шешіміне 1- қосымша
2022 жылға арналған Шалқар ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

на текущие расходы – 624,1 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 5373,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 7 апреля 2022 года № 199
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 165
Бюджет Шалкарского сельского округа на 2022 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы