Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 161 "2022-2024 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 маусымдағы № 266 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 161 "2022-2024 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –50180,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2692,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –149,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 47339,8 мың теңге;
2) шығындар –51464,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1283,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1283,3 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1283,3 теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2022 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 60 000 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 063 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 36 018 теңге;
2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 37 389 теңге.";
5-1 тармақта:
үшінші абзацында:
"5186,8" сандары "7186,8" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 161 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 24 июня 2022 года № 266. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 161 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишикумского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –50180,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2692,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 149,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47339,8 тысяч тенге;
2) затраты – 51464,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1283,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1283,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов –0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1283,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 - 2024 годы" установлено:
с 1 января 2022 года:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 063 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 36 018 тенге;
с 1 апреля 2022 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.";
в пункте 5-1:
в абзаце третьем:
цифры "5186,8" заменить цифрами "7186,8";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению
Шалкарского районного