Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 160 "2022-2024 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 316 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 160 "2022-2024 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "34574,5" сандары "37747,5" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "2438,0" сандары "2546,3" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "143,0" сандары "224,7" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "31993,5" сандары "34976,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "36491,0" сандары "39664,0" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 160 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 17 ноября 2022 года № 316
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 160 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "34574,5" заменить цифрами "37747,5";
налоговые поступления – цифры "2438,0" заменить цифрами "2546,3";
неналоговые поступления – цифры "143,0" заменить цифрами "224,7";
поступления трансфертов – цифры "31993,5" заменить цифрами "34976,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "36491,0" заменить цифрами "39664,0";

5-1 тармақта:
"1573,5" сандары "4556,5" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 316 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 160 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кірістер

в пункте 5-1:
цифры "1573,5" заменить цифрами "4556,5";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 17 ноября 2022 года № 316
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 160
Бюджет Жанаконысского сельского округа на 2022 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы