Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2022 жылғы 12 шiлдедегi № 574 бұйрығы
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының 7-бабы 2-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің келесі бұйрықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Апелляциялық кеңестің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 1451 бұйрығына:
көрсетілген бұйрыққа қосымша осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) "Апелляциялық комиссия құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № 394 бұйрығына:
көрсетілген бұйрыққа қосымша осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) "Аттестаттау комиссиясының құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 587 бұйрығына:
көрсетілген бұйрыққа қосымша осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4) "Тауар белгісін Қазақстан Республикасында жалпыға бірдей белгілі деп тану жөніндегі комиссия құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 401 бұйрығына:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымша осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі А.Е. Ахметоваға жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Министр Қ. Мусин
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2022 жылғы 12 шілдедегі
№ 574 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 1451 бұйрығына
қосымша
Апелляциялық кеңес алқасының құрамы
Ақерке Естайқызы -Ахметова
төрайымы, Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Ермек Мұхитұлы -Алтынбеков
төрағаның орынбасары, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің директоры
Жайдар Жұмағазыұлы -Ысқақ
хатшы, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының бас сарапшысы
Мүшелер:
Еркін Тоқмұхамедұлы - Садықов
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің төрағасының орынбасары
Гүлнара Аманкелдіқызы - Каймулдина
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаменті директорының орынбасары
Гүлнәра Қаратайқызы -Кәкен
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаменті директорының орынбасары
Мұрат Болатұлы - Қуанышев
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау және қорғау департаменті директорының орынбасары
Динара Жұмагалиқызы - Балтабекова
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер басқармасының басшысы
Айдын Зейноллаұлы -Зейнолла
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитетінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасының басшысы
Ерлан Теміржанұлы - Iлиясов
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаментінің Асыл тұқымдық істі және жайылымдық мал шаруашылығын дамыту басқармасының басшысы
Адиль Маликович - Исмагулов
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының басшысы
Әділхан Тұяқұлы -Кәрімбаев
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту департаменті Жеке кәсіпкерлік субъектілерін қолдау және қорғау саласындағы бақылау басқармасының басшысы
Данагүл Қадырқызы - Қасқатаева
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің Азық-түлік тауарларына арналған техникалық регламенттерді бақылау баскармасының басшысы
Сакен Талғатұлы -Құрманғалиев
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Авторлық және сабақтас құқықтар бойынша басқармасының басшысы міндетін атқарушысы
Анаркүл Тулеутайқызы - Оспанова
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш министрлігінің Инновациялық экожүйе және ғылыми-техникалық даму департаментінің Даму институттарымен жұмыс басқармасының басшысы
Әйгерім Набиқызы - Садубаева
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Техникалық регламенттерді бақылау басқармасының басшысы
Айман Молдабайқызы -Телегенова
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаментінің Тұқым шаруашылығы және сорт сынау басқармасының басшысы
Зейнулла Файзуллаұлы - Шарипов
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық, фитосанитариялық және тамақ қауіпсіздік департаментінің Органикалық өнім және техникалық реттеу басқармасының басшысы
Нұрхан Октябрятовна - Қабдығалиева
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Авторлық және сабақтас құқықтар бойынша басқармасының бас сарапшысы
Ләззат Разаққызы -Керейтбаева
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту департаменті Жеке кәсіпкерлік субъектілерін қолдау және қорғау саласындағы бақылау басқармасының бас сарапшысы
Аягоз Қайратқызы -Сабырова
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының бас сарапшысы
Әмір Арманұлы -Тұрлыбаев
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаментінің Тұқым шаруашылығы және сорт сынау басқармасының бас сарапшысы
Роза Қадырқызы -Шельбаева
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау және қорғау департаментінің Жеке кәсіпкерлік субъектілерін қолдау және қорғау саласындағы бақылау басқармасының бас сарапшысы
Кенесбаев Махат - Бакытжанович
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының сарапшысы
Қосыбай Дулат - Сембекұлы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының сарапшысы
Зейлхан Фазылханұлы -Тагаев
"Агротехнологияларды трансферттеу және коммерциялизациялау орталығы" ЖШС-нің зияткерлік меншік сұрақтары бойынша менеджері
Есберген Оразұлы -Алауханов
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Қоғамдық кеңес мүшесі
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2022 жылғы 12 шілдедегі
№ 574 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2019 жылғы 16 шілдедегі
№ 394 бұйрығына қосымша
Апелляциялық комиссияның құрамы
Ермек Мұхитұлы -Алтынбеков
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің директоры, төраға
Гүлнәра Қаратайқызы -Кәкен
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің директорының орынбасары, төраға орынбасары
Жайдар Жұмағазыұлы -Ысқақ
хатшы, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының бас сарапшысы
Мүшелер:
Гүлнара Аманкелдіқызы - Каймулдина
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің директорының орынбасары
Адиль Маликович - Исмагулов
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының басшысы
Сакен Талғатұлы -Құрманғалиев
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Авторлық және сабақтас құқықтар бойынша басқармасының басшысы міндетін атқарушысы
Нұрхан Октябрятовна -Қабдығалиева
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Авторлық және сабақтас құқықтар бойынша басқармасының бас сарапшысы
Аягоз Қайратқызы -Сабырова
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының бас сарапшысы
Кенесбаев Махат - Бакытжанович
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының сарапшысы
Қосыбай Дулат - Сембекұлы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының сарапшысы
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2022 жылғы 12 шілдедегі
№ 574 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2019 жылғы 11желтоқсандағы
№ 587 бұйрығына
қосымша
Аттестаттау комиссиясының құрамы
Ақерке Естайқызы -
Ахметова
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі, төраға
Ермек Мұхитұлы -Алтынбеков
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің директоры, төрағаның орынбасары
Жайдар Жұмағазыұлы -
Ысқақ
хатшы, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының бас сарапшысы
Мүшелер:
Гүлнара Аманкелдіқызы -
Каймулдина
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаменті директорының орынбасары
Гүлнәра Қаратайқызы -
Кәкен
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаменті директорының орынбасары
Адиль Маликович -
Исмагулов
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының басшысы
Сакен Талғатұлы -
Құрманғалиев
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Авторлық және сабақтас құқықтар бойынша басқармасының басшысы міндетін атқарушысы
Нұрхан Октябрятовна -
Қабдығалиева
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Авторлық және сабақтас құқықтар бойынша басқармасының бас сарапшысы
Аягоз Қайратқызы -
Сабырова
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының бас сарапшысы
Кенесбаев Махат -
Бакытжанович
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының сарапшысы
Қосыбай Дулат -
Сембекұлы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының сарапшысы
Алтынай Бақбергенқызы -
Батырбекова
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК-ның Өнертабыстар, пайдалы модельдер және селекциялық жетістіктер департаментінің басшысы
Гульнара Дамиржановна -
Белгожина
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК-ның Тауар таңбалары, тауар шығарылған жерлердің атаулары және өнеркәсіптік үлгілер департаментінің басшысы
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2022 жылғы 12 шілдедегі
№ 574 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2020 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 401 бұйрығына
1-қосымша
Тауар белгісін Қазақстан Республикасында жалпыға бірдей белгілі деп тану жөніндегі комиссиясының құрамы
Ақерке Естайқызы -Ахметова
төрайымы, Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Ермек Мұхитұлы -Алтынбеков
төрағаның орынбасары, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің директоры
Жайдар Жұмағазыұлы -Ысқақ
хатшы, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының бас сарапшысы
Мүшелер:
Гүлнара Аманкелдіқызы -Каймулдина
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаменті директорының орынбасары
Кәкен Гүлнәра -Қаратайқызы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаменті директорының орынбасары
Адиль Маликович - Исмагулов
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының басшысы
Сакен Талғатұлы -Құрманғалиев
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Авторлық және сабақтас құқықтар бойынша басқармасының басшысы міндетін атқарушысы
Аягоз Қайратқызы -Сабырова
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының бас сарапшысы
Кенесбаев Махат - Бакытжанович
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының сарапшысы
Қосыбай Дулат - Сембекұлы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің Өнеркәсіптік меншік басқармасының сарапшысы
Нұрдәулет Армияұлы -
Әділқайыров
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК директорының орынбасары
Гульнара Дамиржановна -Белгожина
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК Тауар таңбалары, тауар шығарылатын жерлердің атаулары және өнеркәсіптік үлгілер департаментінің басшысы

О внесении изменений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 июля 2022 года № 574.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" от 18 марта 2002 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести изменения в следующие приказы Министра юстиции Республики Казахстан:
1) в приказе Министра юстиции Республики Казахстан от 26 сентября 2018 года № 1451 "Об утверждении состава Апелляционного совета":
приложение к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) в приказе Министра юстиции Республики Казахстан от 16 июля 2019 года № 394 "Об утверждении состава апелляционной комиссии":
приложение к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) в приказе Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2019 года № 587 "Об утверждении состава аттестационной комиссии":
приложение к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) в приказе Министра юстиции Республики Казахстан от 22 сентября 2020 года № 401 "Об утверждении состава комиссии по признанию товарного знака общеизвестным в Республике Казахстан":
приложение 1 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра юстиции Республики Казахстан Ахметову А.Е.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр К. Мусин
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 12 июля 2022 года № 574
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 26 сентября 2018 года № 1451
Состав коллегии Апелляционного совета
Ахметова Ақерке - Естайкызы
вице-министр юстиции Республики Казахстан, председатель
Алтынбеков Ермек - Мухитович
директор Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, заместитель председателя
Ысқақ Жайдар - Жұмағазыұлы
главный эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, секретарь
Члены:
Садыков Еркин -Токмухамедович
заместитель председателя Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Каймульдина Гульнара - Амангельдиевна
заместитель директора Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Кәкен Гүлнәра - Қаратайқызы
заместитель директора Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Куанышев Мурат - Булатович
заместитель директора Департамента государственной поддержки и защиты предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Балтабекова Динара -
Жумагалиевна
руководитель Управления государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Зейнолла Айдын - Зейноллаұлы
руководитель Управления правового обеспечения Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Ильясов Ерлан -Темиржанұлы
руководитель Управления развития племенного дела и пастбищного животноводства Департамента производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Исмагулов Адиль -Маликович
руководитель Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Каримбаев Адильхан -Туякович
руководитель Управления контроля в области поддержки и защиты субъектов частного предпринимательства Департамента развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Каскатаева Данагул - Кадыровна
руководитель Управления по контролю за техническими регламентами к продовольственным товарам Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Курмангалиев Сакен - Талгатович
исполняющий обязанности Руководителя управления по авторскому и смежным правам Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Оспанова Анаркул - Тулеутаевна
руководитель Управления по работе с институтами развития Департамента инновационной экосистемы и научно-технического развития Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Садубаева Айгерим -
Набиевна
руководитель Управления по контролю за техническими регламентами Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Телегенова Айман - Молдабаевна
руководитель Управления семеноводстваи сортоиспытания Департамента производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Шарипов Зейнулла - Файзуллаевич
руководитель Управления органической продукции и технического регулирования Департамента ветеринарной, фитосанитарной и пищевой безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Кабдыгалиева Нурхан -Октябрятовна
главный эксперт Управления по авторскому и смежным правам Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Керейтбаева Ляззат -Разаковна
главный эксперт Управления контроля в области поддержки и защиты субъектов частного предпринимательства Департамента развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Сабырова Аягоз -Кайратовна
главный эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Турлыбаев Амир - Арманович
главный эксперт Управления семеноводства и сортоиспытания Департамента производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Шельбаева Роза -Кадыровна
главный эксперт Управления контроля в области поддержки и защиты субъектов частного предпринимательства Департамента государственной поддержки и защиты предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Кенесбаев Махат - Бакытжанович
эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Қосыбай Дулат - Сембекович
эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Тагаев Зейлхан - Фазылханович
менеджер по вопросам интеллектуальной собственности ТОО "Центр трансферта и коммерциализации агротехнологий"
Алауханов Есберген - Оразович
член Общественного совета Министерства образования и науки Республики Казахстан
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 12 июля 2022 года № 574
Приложение к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 16 июля 2019 года № 394
Состав Апелляционной комиссии
Алтынбеков Ермек - Мухитович
директор Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, председатель
Кәкен Гүлнәра -Қаратайқызы
заместитель директора Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, заместитель председателя
Ысқақ Жайдар -Жұмағазыұлы
главный эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, секретарь
Члены:
Каймульдина Гульнара - Амангельдиевна
заместитель директора Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, заместитель председателя
Исмагулов Адиль -Маликович
руководитель Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Курмангалиев Сакен - Талгатович
исполняющий обязанности Руководителя управления по авторскому и смежным правам Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Кабдыгалиева Нурхан -Октябрятовна
главный эксперт Управления по авторскому и смежным правам Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Сабырова Аягоз - Кайратовна
главный эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Кенесбаев Махат - Бакытжанович
эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Қосыбай Дулат - Сембекович
эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 12 июля 2022 года № 574
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 11 декабря 2019 года № 587
Состав аттестационной комиссии
Ахметова Акерке - Естаевна
вице-министр юстиции Республики Казахстан, председатель
Алтынбеков Ермек -Мухитович
директор Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, заместитель председателя
Ысқақ Жайдар -Жұмағазыұлы
главный эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, секретарь
Члены:
Каймульдина Гульнара - Амангельдиевна
заместитель директора Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Кәкен Гүлнәра -Қаратайқызы
заместитель директора Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Исмагулов Адиль -Маликович
руководитель Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Курмангалиев Сакен -Талгатович
исполняющий обязанности Руководителя управления по авторскому и смежным правам Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Кабдыгалиева Нурхан -Октябрятовна
главный эксперт Управления по авторскому и смежным правам Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Сабырова Аягоз -Кайратовна
главный эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Кенесбаев Махат - Бакытжанович
эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Қосыбай Дулат - Сембекович
эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Батырбекова Алтынай - Бакбергеновна
руководитель Департамента изобретений, полезных моделей и селекционных достижений РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции Республики Казахстан
Белгожина Гульнара -Дамиржановна
руководитель Департамента товарных знаков, наименований мест происхождения товаров и промышленных образцов РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции Республики Казахстан
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 12 июля 2022 года № 574
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 22 сентября 2020 года № 401
Состав комиссии по признанию товарного знака общеизвестным в Республике Казахстан
Ахметова Акерке - Естаевна
вице-министр юстиции Республики Казахстан, председатель
Алтынбеков Ермек - Мухитович
директор Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, заместитель председателя
Ысқақ Жайдар - Жұмағазыұлы
главный эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан, секретарь
Члены:
Каймульдина Гульнара - Амангельдиевна
заместитель директора Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Кәкен Гүлнәра - Қаратайқызы
заместитель директора Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Исмагулов Адиль - Маликович
руководитель Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Курмангалиев Сакен -Талгатович
исполняющий обязанности Руководителя управления по авторскому и смежным правам Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Сабырова Аягоз -Кайратовна
главный эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Кенесбаев Махат -
Бакытжанович
эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Қосыбай Дулат - Сембекович
эксперт Управления промышленной собственности Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Абулкаиров Нурдаулет -Армиевич
заместитель директора РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции Республики Казахстан
Белгожина Гульнара -Дамиржановна
руководитель Департамента товарных знаков, наименований мест происхождения товаров и промышленных образцов РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции Республики Казахстан