Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 24-82 шешімі
Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 23 125 849 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 827 696 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 27 061 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 562 947 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 708 145 мың теңге;
2)шығындар 26 403 438 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 58 187 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 65 945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7 758 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 335 776 мың теңге;

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 17-51 "О бюджете города Капшагай на 2022-2024 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 5 мая 2022 года № 24-82
Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 17-51 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26320) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 23 125 849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 827 696 тысяч тенге;
неналоговые поступления 27 061 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 562 947 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 708 145 тысяч тенге;
2)затраты 26 403 438 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 58 187 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 65 945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7 758 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 3 335 776 тысяч тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 335 776 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 728 425 мың теңге;
қарыздарды өтеу 491 829 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 099 180 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық
маслихатының хатшысы С. Нурсолтанова

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 335 776 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 1 728 425 тысяч тенге;
погашение займов 491 829 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 099 180 тысяч тенге.
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Капшагайского
городского маслихата С. Нурсолтанова

220 608
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
220 608
2
Әлеуметтiк көмек
628 159
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
555 793
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
140 613
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 494
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 051
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
75 346
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 352
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66 817
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
209 845
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50 275
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
72 366
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
72 366
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
85 600
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 100
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 633
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 046
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30 500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

220 608
005
Государственная адресная социальная помощь
220 608
2
Социальная помощь
628 159
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
555 793
002
Программа занятости
140 613
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 494
006
Оказание жилищной помощи
4 051
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
75 346
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 352
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66 817
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
209 845
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50 275
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
72 366
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
72 366
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
85 600
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 100
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43 633
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 046
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
30 500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
30 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство