Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №17-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 25-84 шешімі
Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетері туралы" №17-52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №163323 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 101 470 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 82 870 мың теңге;
2)шығындар 104 305 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 835 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 835 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 835 мың теңге.
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 148 207 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 124 717 мың теңге, оның ішінде:
2)шығындар 152 879 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2021 года №17-52 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2022-2024 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 6 мая 2022 года № 25-84
Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2021 года под №17-52 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №163323) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 101 470 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 82 870 тысяч тенге;
2)затраты 104 305 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 2 835 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 835 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 835 тысяч тенге.
"2.Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 148 207 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 490 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 124 717 тысяч тенге;
2)затраты 152 879 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 672 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 672 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 672 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының хатшысы С. Нұрсолтанова
Қапшағай қалалық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 25-84 шешіміне 1-қосымша

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 4 672 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 672 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 672 тысячи тенге.
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Капшагайского городского маслихата С. Нурсолтанова
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 6 мая 2022 года № 25-84

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа переж вышестоящим бюджетом
0