Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 9 маусымдағы № 26-85 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 27 378 007 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21 589 196 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 27 061 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 562 947 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 198 803 мың теңге;
2)шығындар 30 723 696 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 58 187 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 65 945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7 758 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 403 876 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 403 876 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 17-51 "О бюджете города Капшагай на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 9 июня 2022 года № 26-85
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 17-51 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26320) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 27 378 007 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 589 196 тысяч тенге;
неналоговые поступления 27 061 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 562 947 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 198 803 тысячи тенге;
2)затраты 30 723 696 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 58 187 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 65 945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7 758 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 3 403 876 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 403 876 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 1 728 425 мың теңге;
қарыздарды өтеу 491 829 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 167 280 мың теңге;".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қапшағай қаласы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 294 698 мың теңге сомасында бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының хатшысы С. Нурсолтанова

поступление займов 1 728 425 тысяч тенге;
погашение займов 491 829 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 167 280 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города Капшагай на 2022 год в сумме 294 698 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата города Қонаев С. Нурсолтанова

220 608
2
Әлеуметтiк көмек
865 431
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
793 065
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
423 044
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 494
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 051
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66 535
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 352
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66 817
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
170 297
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51 475
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
72 366
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
72 366
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
87 100
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 600
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 633
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 046
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 921
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30 500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 122 451
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 614 043

220 608
2
Социальная помощь
865 431
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
793 065
002
Программа занятости
423 044
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 494
006
Оказание жилищной помощи
4 051
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66 535
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 352
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66 817
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
170 297
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51 475
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
72 366
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
72 366
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
87 100
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43 633
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 046
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 921
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
30 500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
30 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 122 451
1
Жилищное хозяйство
2 614 043