Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-63 "Ақсу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 маусымдағы № 25-99 шешімі
Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-63 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26275 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 303 252 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 456 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 62 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4 617 мың теңге;
трансферттер түсімдері 8 797 505 мың теңге;
2) шығындар 9 358 651 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 92 004 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 137 833 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 45 829 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 17-63 "О бюджете Аксуского района на 2022-2024 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 7 июня 2022 года № 25-99
Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 17-63 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26275) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 9 303 252 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 456 602 тысячи тенге;
неналоговые поступления 62 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4 617 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 797 505 тысяч тенге;
2) затраты 9 358 651 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 92 004 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 137 833 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 45 829 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 147 403 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 147 403 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 137 833 мың теңге;
қарыздарды өтеу 45 829 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 55 399 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сүлейменов

5) дефицит (профицит) бюджета (-)147 403 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 147 403 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 137 833 тысячи тенге;
погашение займов 45 829 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 55 399 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
667
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
667
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 270 487
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
310 686
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
310 686
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
310 686
2
Әлеуметтік көмек
892 137
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
892 137
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
540 630
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 669
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
133
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 939
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 691
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
96 787
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
120 385
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 903
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
67 664
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 664
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 805
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 338
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 494 823
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 373 692
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 370 692
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
667
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
667
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 270 487
1
Социальное обеспечение
310 686
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
310 686
005
Государственная адресная социальная помощь
310 686
2
Социальная помощь
892 137
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
892 137
002
Программа занятости
540 630
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 669
006
Оказание жилищной помощи
133
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 939
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 691
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
96 787
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
120 385
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 903
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
67 664
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 664
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 805
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 338
021
Капитальные расходы государственного органа
1 100
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 494 823
1
Жилищное хозяйство
1 373 692
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 370 692
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда