Балқаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-57 "Балқаш ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-110 шешімі
Балқаш аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26318 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 898 742 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 203 378 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19 167 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8 478 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 667 719мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 888 676 мың теңге;
даму трансферттері 1 519 628 мыңге;
субвенциялар 4 259 415 мың теңге;
2) шығындар 6 890 494 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 37 051 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 82700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 41 461 мың теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 13-57 "О бюджете Балхашскогорайона на 2022-2024 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 14 декабря 2022 года № 29-110
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского районана 2022-2024 годы" от 24 декабря № 13-57 (зарегистрирован в Реестре государтсвенной регистрации норматитвынх правовых актов под № 26318), следующие изменеия:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 6 898 742 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 203 378тысяч тенге;
неналоговые поступления 19 167 тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 478 тенге;
поступления трансфертов 6 667 719 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 888 676 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1519 628 тысяч тенге;
субвенции 4 259415 тысячи тенге;
2) затраты 6 890 494 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 37 051 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 82700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 41 461 тысяч тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 41239 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 41239 мың теңге."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)41 239 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 41239 тысячи тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата"По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.