Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-70 "Еңбекшіқазақ ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 22-104 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-70 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26186 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 23 718 792 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 698 146 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 51 474 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 313 308 мың теңге;
трансферттер түсімі 18 653 237 мың теңге;
2) шығындар 24 905 940 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 156 573 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 235 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 79 152 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 343 721 мың теңге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-70 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2022 года № 22-104
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14-70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26186) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 23 718 792 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 698 146 тысяч тенге;
неналоговые поступления 51 474 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 313 308 тысяч тенге;
поступление трансфертов 18 655 864 тысячи тенге;
2) затраты 24 905 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 156 573 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 235 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 79 152 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 343 721 тысяча тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 343 721 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 1 344 345 мың теңге;
қарыздарды өтеу 90 367 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 90 043 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Ахметов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 343 721 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 1 344 345 тысяч тенге;
погашение займов 90 367 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 90 043 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

48 545
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
48 545
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
55 415
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
55 415
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
55 415
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
55 415
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
4 821 176
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
2 595 547
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 595 547
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 595 547
2
Әлеуметтік көмек
2 071 593
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 065 923
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
461 937
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
99 762
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
71 294
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
279 953
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
20 657
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
156 071
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
845 445
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
130 804
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 670
007
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 670
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
154 036
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138 946
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 510
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

48 545
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
48 545
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
55 415
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
55 415
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
55 415
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
55 415
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 821 176
1
Социальное обеспечение
2 595 547
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 595 547
005
Государственная адресная социальная помощь
2 595 547
2
Социальная помощь
2 071 593
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 065 923
002
Программа занятости
461 937
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
99 762
006
Оказание жилищной помощи
71 294
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
279 953
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
20 657
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
156 071
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
845 445
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
130 804
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 670
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 670
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
154 036
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138 946
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76 510
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат