Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 31-149 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 27-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70 113 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 43 685 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 26 428 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 628 мың теңге;
2) шығындар 78 501 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 388 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 388 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 31-149 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 84 977 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 61 693 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 17 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 40 693 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 4 000 мың теңге;
2) шығындар 85 665 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 688 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 688 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 31-149 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2023-2025 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 29 декабря 2022 года № 31-149.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 27 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 70 113 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 43 685 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 26 428 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 628 тысяч тенге;
2) затраты 78 501 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 388 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 388 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 31-149 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 84 977 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 284 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 61 693 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 17 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 40 693 тысячи тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 4 000 тысяч тенге;
2) затраты 85 665 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 688 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 688 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 31-149 (Вводится в действие с 01.01.2023).

3. 2023-2025 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27 667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 47 946 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 30 146 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер 8 000 мың теңге;
2) шығындар 75 618 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 31-149 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2023-2025 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72 470 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 57 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 14 527 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 527 мың теңге;
2) шығындар 73 543 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 073 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 073 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 31-149 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2023-2025 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 490 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 58 717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 9 761 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферт тер 2 300 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 75 613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 667 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 47 946 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 30 146 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 8 000 тысяч тенге;
2) затраты 75 618 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 31-149 (Вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 72 470 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 57 943 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 14 527 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 527 тысяч тенге;
2) затраты 73 543 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 073 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 073 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области 25.12.2023 № 31-149 (Вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 68 490 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 58 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 9 761 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 300 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №VII-31-149 шешіміне 10-қосымша
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 31-149 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 10 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № VII-31-149
Сноска. Приложение 10 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 31-149 (Вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет сельского округа Байдибек бия на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы