Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-50 "Іле ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 27-97 шешімі
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-50 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163201 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 196 623 592 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 186 680 378 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 234 704 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 1 628 798 мың теңге;
трансферттер түсiмі 8 079 712 мың теңге;
2) шығындар 199 242 880 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 42 599 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 110 268 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 67 669 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14-50 "О бюджете Илийского района на 2022-2024 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 2 декабря 2022 года № 27-97
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года под № 14-50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163201) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 196 623 592 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 186 680 378 тысяч тенге;
неналоговые поступления 234 704 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 628 798 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 079 712 тысячи тенге;
2) затраты 199 242 880 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 42 599 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 110 268 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 67 669 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 661 887 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 661 887 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 712 732 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 251 747 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 200 902 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 661 887 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 661 887 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 1 712 732 тысячи тенге;
погашение займов 1 251 747 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 200 902 тысячи тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
73 191
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
73 191
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 100 390
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 095 238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 095 238
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 095 238
2
Әлеуметтiк көмек
1 892 132
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 892 132
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
680 300
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
96 286
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 990
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
181 694
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
12 152
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
232 244
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
570 546
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
108 920
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
113 020
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94 611
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 625
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 476
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
18 409
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
18 409

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
73 191
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
73 191
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 100 390
1
Социальное обеспечение
1 095 238
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 095 238
005
Государственная адресная социальная помощь
1 095 238
2
Социальная помощь
1 892 132
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 892 132
002
Программа занятости
680 300
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
96 286
006
Оказание жилищной помощи
9 990
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
181 694
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
12 152
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
232 244
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
570 546
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
108 920
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
113 020
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94 611
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 625
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 476
021
Капитальные расходы государственного органа
550
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
11 960
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
18 409
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
18 409