Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 15-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 28-100 шешімі
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163936 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 520 220 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 485 851 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 34 219 мың теңге;
2) шығындар 544 098 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 878 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 878 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 23 878 мың теңге".
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 570 343 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 464 421 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 105 922 мың теңге;
2) шығындар 594 994 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24 651 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24 651 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 24 651 мың теңге".

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-52 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2022-2024 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 6 декабря 2022 года № 28-100
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15-52 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163936) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 520 220 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 485 851 тысяча тенге;
неналоговые поступления 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 219 тысяч тенге;
2) затраты 544 098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 878 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 878 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 23 878 тысяч тенге".
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 570 343 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 464 421 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 105 922 тысячи тенге;
2) затраты 594 994 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 24 651 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24 651 тысяча тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 24 651 тысяча тенге".

"3. 2022-2024 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 535 101 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 485 750 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 890 мың теңге;
трансферттер түсімі 48 461 мың теңге;
2) шығындар 539 207 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 106 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 106 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 106 мың теңге".
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 178 294 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 137 263 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 1 400 мың теңге;
трансферттер түсімі 39 631 мың теңге;
2) шығындар 180 839 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 545 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 545 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 545 мың теңге".
"5. 2022-2024 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 181 120 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 165 732 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 15 388 мың теңге;
2) шығындар 201 582 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 535 101 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 485 750 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 890 тысяч тенге;
поступления трансфертов 48 461 тысяча тенге;
2) затраты 539 207 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 106 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 106 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 106 тысяч тенге".
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 178 294 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 137 263 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов 39 631 тысяча тенге;
2) затраты 180 839 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 545 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 545 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 545 тысяч тенге".
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 181 120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 165 732 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 15 388 тысяч тенге;
2) затраты 201 582 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 462 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 20 462 мың теңге".
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 130 806 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 66 192 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 64 614 мың теңге;
2) шығындар 140 595 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 789 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9 789 мың теңге".
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 165 985 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 18 000 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 430 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 147 555 мың теңге;
2) шығындар 166 856 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 871 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 871 мың теңге".
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 136 668 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 106 239 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 30 429 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 462 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 462 тысячи тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 20 462 тысячи тенге".
"6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 130 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 66 192 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 64 614 тысячи тенге;
2) затраты 140 595 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 789 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 789 тысяч тенге".
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 165 985 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 430 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 147 555 тысяч тенге;
2) затраты 166 856 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 871 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 871 тысяча тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 871 тысяча тенге".
"8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 136 668 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 106 239 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 429 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 26 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 26 806 мың теңге
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 26 806 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 26 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 26 806 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 26 806 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 28-100 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-52 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 3 решению Илийского районного маслихата от 6 декабря 2022 года № 28-100
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-52
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы