Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14-3 "Қарасай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 24-3 шешімі
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26314 болып тіркелген)шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арнадған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1,2,3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 385 322 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 053 671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 234 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4 502 111 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 817 306 мың теңге;
2) шығындар 30 969 945 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 119 749 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 290 698 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 170 949 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-3 "О бюджете Карасайского района на 2022-2024 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 6 сентября 2022 года № 24-3
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26314) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 32 385 322 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 053 671 тысяча тенге;
неналоговые поступления 12 234 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 4 502 111 тысяча тенге;
поступления трансфертов 8 817 306 тысяч тенге;
2) затраты 30 969 945 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 119 749 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 290 698 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 170 949 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобритение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) 1 295 628 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 1 295 628 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 828 298 мың теңге;
қарыздарды өтеу 3 942 634 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 818 708 теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Айнабеков

5) дефицит (профицит) бюджета 1 295 628 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-)1 295 628 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 828 298 тысяч тенге;
погашение займов3 942 634 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 818 708 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков

1 019 088
2
Әлеуметтiк көмек
2 256 652
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
2 249 152
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
834 371
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
68 561
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
107
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
202 696
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 410
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
167 884
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
887 225
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78 898
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
7 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
7 500
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
147 224
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
86 274
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
52 751
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
21 563
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
60 950
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
59 989
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
961
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
6 978 412
1
Тұрғын үй шаруашылығы

1 019 088
2
Социальная помощь
2 256 652
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 249 152
002
Программа занятости
834 371
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
68 561
006
Оказание жилищной помощи
107
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
202 696
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 410
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
167 884
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными стредствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
887 225
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78 898
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7 500
007
Социальная поддержка отдельных котегорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном траспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
7 500
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
147 224
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 274
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 751
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
21 563
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 960
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
60 950
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
59 989
097
Оплата услуг проверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
961
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 978 412
1
Жилищное хозяйство