Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 20-79 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 13-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 846 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 36 266 мың теңге;
2) шығындар 47 192 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 346 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 346 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 346 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 42-195 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 111 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 101 356 мың теңге;
2) шығындар 113 117 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 811 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 811 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2022-2024 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 6 января 2022 года № 20-79.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 46 846 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 266 тысяч тенге;
2) затраты 47 192 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 346 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 346 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 346 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 42-195 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 111 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 101 356 тысяч тенге;
2) затраты 113 117 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 811 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 811 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Ескерту. 11 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 40-187 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 11 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2022 № 40-187 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

13. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихат хатшысының м.у.а С.Мүсірбаев
"Райымбек ауданының маслихаты" ММ 2022 жылғы 6 қаңтар № 20-79 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 40-187 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Вр.и.о секретаря Райымбекского
районного маслихата С. Мусирбаев
Приложение 1 к решению ГУ "Маслихат Райымбекского района" от 6 января 2022 года № 20-79
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2022 № 40-187 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
"Райымбек ауданының маслихаты" ММ 2022 жылғы 6 қаңтар № 20-79 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 40-187 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению ГУ "Маслихат Райымбекского района" от 6 января 2022 года № 10-79
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2022 № 40-187 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы