Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-74 "Райымбек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 мамырдағы № 28-132 шешімі
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-74 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26 360 тіркелген, 2022 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 914 059 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 98 899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4 094 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5 810 066 мың теңге;
2) шығындар 6 189 645 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 89 538 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 160 808 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 71 270 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 365 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 365 124 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-74 "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 16 мая 2022 года № 28-132
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 19-74 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26 360, опубликован 5 января 2022 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 5 914 059 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 98 899 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4 094 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 810 066 тысяч тенге;
2) затраты 6 189 645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 89 538 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 160 808 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 71 270 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 365 124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 365 124 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімдері 384 808 мың теңге;
қарыздарды өтеу 71 272 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 51 588 теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

поступление займов 384 808 тысяч тенге;
погашение займов 71 272 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 51 588 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Г.Арипова
Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 мамырдағы № 28-132 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 19-74 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г.Арипова
Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 16 мая 2022 года № 28-132
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-74 "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы"
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

24 443
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 657
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18 644
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 426
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
58 682
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
64 398
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63 101
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49 271
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 271
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 586
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 264
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 293 376
1
Тұрғын үй шаруашылығы
465 928
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
465 928
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
200 615
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
265 313
2
Коммуналдық шаруашылық
448 043
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
448 043
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
448 043
3
Елді-мекендерді көркейту
379 405
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
379 405
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
173 023
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
206 382
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

24 443
006
Оказание жилищной помощи
2 657
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18 644
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 426
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58 682
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
64 398
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63 101
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49 271
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 271
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 586
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 264
050
Oбеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 293 376
1
Жилищное хозяйство
465 928
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
465 928
003
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
200 615
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
265 313
2
Коммунальное хозяйство
448 043
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
448 043
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
448 043
3
Благоустройство населенных пунктов
379 405
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
379 405
015
Освещение улиц в населенных пунктах
173 023
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
206 382
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство