Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 20-79 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-195 шешімі
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 20-79 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163 360 тіркелген, 2022 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 846 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 36 266 мың теңге;
2) шығындар 47 192 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 346 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 346 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 346 мың теңге.";
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 111 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 101 356 мың теңге;
2) шығындар 113 117 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 811 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 811 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 6 января 2022 года № 20-79 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2022-2024 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 15 декабря 2022 года № 42-195
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2022-2024 годы" от 6 января 2022 года № 20-79 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 163 360, опубликован 14 января 2022 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 46 846 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 266 тысяч тенге;
2) затраты 47 192 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 346 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 346 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 346 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 111 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 101 356 тысяч тенге;
2) затраты 113 117 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 811 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 811 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

2. Көрсетілген шешімнің 7, 10, 13, 16, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Г. Арипова
Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-195 шешіміне 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 20-79 шешіміне 7-қосымша
2022 жылға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 7, 10, 13, 16, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г. Арипова
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 15 декабря 2022 года № 42-195
Приложение 7 к решению Райымбекского районного маслихата от 6 января 2022 года № 20-79 "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы"
Бюджет Какпакского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-195 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 20-79 шешіміне 10-қосымша
2022 жылға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 15 декабря 2022 года № 42-195
Приложение 10 к решению Райымбекского районного маслихата от 6 января 2022 года № 20-79 "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы"
Бюджет Карасазского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы