Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-15-77 "Панфилов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 маусымдағы № 7-23-121 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-15-77 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26274 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16 845 789 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 694 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 32 572 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 398 819 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 719 898 мың теңге;
2) шығындар 19 661 352 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55 373 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 95 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 40 517 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7-15-77 "О бюджете Панфиловского района на 2022-2024 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 6 июня 2022 года № 7-23-121
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 7-15-77 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26274) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 16 845 789 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 694 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления 32 572 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 398 819 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 719 898 тысяч тенге;
2) затраты 19 661 352 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55 373 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 95 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 40 517 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 870 936 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 870 936 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 435 474 мың теңге;
қарыздарды өтеу 125 011 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 560 473 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының хатшысы Е. Шокпаров

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 870 936 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 870 936 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 435 474 тысячи тенге;
погашение займов 125 011 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 560 473 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 756
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8 756
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 150 013
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 168 951
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 168 951
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 168 951
2
Әлеуметтiк көмек
2 888 193
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 888 193
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 025 748
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
47 700
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
120
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
94 845
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 762
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
146 747
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
483 003
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78 268
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
92 869
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 769
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 055
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
21 293
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 756
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8 756
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 150 013
1
Социальное обеспечение
1 168 951
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 168 951
005
Государственная адресная социальная помощь
1 168 951
2
Социальная помощь
2 888 193
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 888 193
002
Программа занятости
2 025 748
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
47 700
006
Оказание жилищной помощи
120
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
94 845
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 762
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
146 747
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
483 003
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78 268
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
92 869
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 769
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 055
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
21 293
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)