Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18-62 "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу турал
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 36-111 шешімі
ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық маслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 795 705 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 628 243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 167 462 мың теңге;
2) шығындар 817 258 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 553 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 553 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 21 553 мың теңге.";
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 142 334 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 105 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 37 174 мың теңге;
2) шығындар 145 481 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 147 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 147 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 147 мың теңге.";
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 139 726 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 111 849 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 27 877 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 18-62 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2022-2024 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 7 декабря 2022 года № 36-111
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы 795 705 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 628 243 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 167 462 тысячи тенге;
2) затраты 817 258 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 553 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 553 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 21 553 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы 142 334 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 105 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 37 174 тысячи тенге;
2) затраты 145 481 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 147 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 147 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы 139 726 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 109 849 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 29 877 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 627 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының хатшысы М. Алибеков
Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 07 желтоқсандағы № 36-111 шешіміне 1-қосымша

используемые остатки бюджетных средств 12 627 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Талгарского районного маслихата М. Алибеков
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 07 декабря 2022 года № 36-111