Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7-17-86 "Ұйғыр ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 7-24-114 шешімі
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7-17-86 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26148 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 317 769 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 756 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 39 950 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 188 829 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7 331 994 мың теңге;
2) шығындар 9 346 139 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 70 579 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 114 863 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 44 284 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 98 949 мың теңге;

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 7-17-86 "О бюджете Уйгурского района на 2022-2024 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2022 года № 7-24-114
Маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 7-17-86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26148) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 9 317 769 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 756 996 тысяч тенге;
неналоговые поступления 39 950 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 188 829 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 331 139 тысяч тенге;
2) затраты 9 346 139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 70 579 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 114 863 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 44 284 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 98 949 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 98 949 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 114 863 мың теңге;
қарыздарды өтеу 44 284 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 28 370 теңге".
шешімнің 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 7-24-114 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 98 949 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 114 863 тысяч тенге;
погашение займов 44 284 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 28 370 тенге".
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Должность ФИО
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от 12 мая 2022 года № 7-24-114

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
33 148
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53 051
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 674
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
154 263
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
179 747
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
79 459
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
68 487
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
63 487
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 171
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 356
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 323 254
1
Тұрғын үй шаруашылығы
816 534
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
816 534
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
750 550
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
65 984
2
Коммуналдық шаруашылық
477 220
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
477 220
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
475 220
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 000
3
Елді-мекендерді көркейту
29 500
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
29 500
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру

006
Оказание жилищной помощи
33 148
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53 051
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 674
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
154 263
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
179 747
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
79 459
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
68 487
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63 487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 171
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 356
021
Капитальные расходы государственного органа
1 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 960
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 323 254
1
Жилищное хозяйство
816 534
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
816 534
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
750 550
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
65 984
2
Коммунальное хозяйство
477 220
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
477 220
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
475 220
3
Благоустройство населенных пунктов
2 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
29 500
015
Освещение улиц в населенных пунктах
29 500
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов